Категорії розділу |
|
Мої статті
[1]
|
Гіпсові 3Д панелі
[58]
3д панелі купити 3д стінові панелі гіпсові панелі -3d гіпсові панелі 3d декоративні панелі -купити -Стіни-стінові декоративні панелі для стін декоративні панелі купити декоративні стінові панелі купити гіпсові 3D панелі в Києві. настінні панелі оздоблювальні панелі виробник дизайнерських 3D панелей в Україні стінові панелі купити стінові панелі ціна
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
У категорії матеріалів: 58 Показано матеріалів: 51-58 |
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Переглядам
При виборі оздоблювальних матеріалів враховуються такі параметри, як якість, зручність використання, економічність, швидкість монтажу, довговічність і відповідність загальному стилю. Усім цим вимогам відповідають пластикові стінові панелі.
Вони являють собою сучасний універсальний облицювальний матеріал, який використовується для внутрішньої обробки стін житлових і офісних приміщень. З їх допомогою легко усуваються будь-які нерівності стін, до того ж вони мають гарну звукоізоляцію. Вологостійкість, практичність і простота монтажу роблять пластикові панелі для стін прекрасною альтернативою дорогим оздоблювальним матеріалами і найпопулярнішим матеріалом для облицювання у всьому світі.
Застосування пластикових декоративних панелей в даний час стало популярним напрямком в дизайні інтер'єрів. Цей матеріал досить функціональний і при цьому надзвичайно естетичний, він є чудовою альтернативою таким оздоблювальним матеріалами, як цегла, мармур, кахель і т. д.
Переваг у пластикових панелей не мало. З використанням пластикових панелей можна швидко, чисто і економно виконати ремонт; їх встановлюють на будь-які поверхні, завдяки чому ховаються всі нерівності; з'являється можливість приховати електропроводку; вони не змінюють свої властивості навіть при температурному показнику в - 40 оС і можуть бути використані в неопалюваних приміщеннях; для них характерна висока ступінь пожежної; екологічно безпечні.
Завдяки різноманітності фактур і забарвлень - від ефекту мармурової плитки до імітації дерева - пластикові панелі використовують в приміщеннях різного призначення: на кухні, в їдальні, ванної, дитячої, спальні, офісі.
Пластикові панелі прості у догляді. Вони відповідають усі вимогам гігієнічності, що дає право застосовувати їх при обробці туалетів, душових кабін, побутових приміщень, і віконних укосів. Щоб підтримувати панелі в чистоті досить кожен місяць протирати їх будь-яким миючим засобом, до складу якого входять абразивні елементи, або вологою серветкою.
Ще одним істотним гідністю даного способу обробки є практична відсутність таких неминучих побічних явищ звичайного ремонту як бруд, пил, відходи й ін
Економія полягає в тому, що не потрібна попередня підготовка стін, тобто їх вирівнювання з видаленням старої штукатурки, фарби або шпалер і проведення інших операцій. Облицювання панелями по праву вважають найбільш «чистим» способом обробки приміщення. |
- Що таке 3D панелі
- Різновиди
- Вартість
- Переваги
- Оригінальні зовнішні параметри
- Універсальність
- Довговічність
- Простота в установці
- Поглинають звуки і володіють теплоізоляційними властивостями
- Недоліки
- Використання 3D панелей в інтер'єрі
-
Серед новинок широко представлені і 3D панелі для стін, стелі, а також інших поверхонь. Як і будь-яка новинка, такі рельєфні панелі викликають особливий інтерес у покупців, які збираються внести зміни в інтер'єр. Встигли оцінити можливості цього оздоблювального матеріалу і дизайнери, багато з яких активно використовують 3D панелі в своїх проектах. Спробуємо розібратися, що ж таке рельєфні панелі, в їх особливості, видах і варіантах використання в дизайні інтер'єрів.
Рельєфні або 3D панелі мають всі шанси стати одним з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів завдяки своїм якостям і характеристикам. Подивіться, наскільки незвично виглядають такі панелі з рельєфним малюнком на нейтральному тлі стіни!
Що таке 3D панелі
|
Будь-який ремонт кімнати (і в загальному квартири) повинен починатися з визначення майбутнього дизайнерського оформлення. Тому дуже часто можна спостерігати тенденцію самостійного декорування стін акустичними панелями, особливо якщо в квартирі буде жити молода пара, починаюча свій життєвий шлях, або ж сім'я з дітьми. Адже спільна праця позитивно вплине на взаємини, допоможе поважати думку один одного. Але їм так, само необхідна акустична захист, наприклад від сусідів, або захистити сусідів від себе самих.
Найбільшу популярність завоювала розпис, родоначальниками якої вважаються майстра храмів і палаців Давньої Русі та Візантії. При сучасних технологіях є можливість вибрати якісні натуральні яскраві фарби, які будуть міцно триматися на стінах і не розтікатися.
Перед початком робіт варто підготувати стіни - зробити грунтовку і шпаклівку. Розпис можна робити на однотонних шпалерах або на шпалерах з чітким поділом кольору.
Маючи талант до живопису, варто спробувати зробити ексклюзив своїми руками, взявши в руки пензлик і почавши малювати.
Якщо ж виникає страх зіпсувати стіну, то треба сходити в магазин і купити акустичні панелі, і або самостійно або за допомогою фахівців здійснити їх монтаж на обраній стіні. Дизайнери рекомендують вибирати нехитрі малюнки, а фарби повинні бути скоріше пастельних тонів, ніж яскравих.
Оригінальним способом декору стін можна назвати аплікації. Заготовки для наклеювання різних фігур і малюнків можна придбати в магазинах. Зараз популярні вінілові наклейки різних форм. Але все, ж цікавіше створити їх самостійно.
Спочатку варто вибрати напрямок для оформлення і, відповідно, визначитися з малюнками. «Трафарет», тобто саме зображення, можна роздрукувати на принтері. Зображення слід вирізати гострим ножем, щоб зберегти чіткість ліній. Після цього, вирізаний малюнок може накладатися на решту старі шпалери або кольоровий папір, або навіть клаптики тканини. Єдиною умовою є використання яскравих тонів, які будуть істотно відрізнятися від фону.
До самого старого способу декорування можна віднести фотографії (зазвичай в рамках). Але не варто їх «ставити» в ряд - це занадто офіційно і не додасть затишку вдома. На розташування впливає тільки напрямок дизайну. До кожної кімнаті потрібно підбирати різні за розмірами і подіям фото. У вітальнях і прихожих можуть використовуватися сімейні фотографії; в спальнях - подружні; в дитячих - дитячі або веселі.
Використання в декорі акустичних панелей для стін, допоможе не тільки значно зменшити звукову навантаження в приміщенні від сторонніх шумів, але і створити неповторний творчий інтер'єр.
Новою тенденцією стало прикраса стін за допомогою дзеркал і тарілок. Хоча, це, мало того, що трудомісткий процес, але і в якійсь мірі небезпечний. Адже розбилося скло або кераміка можуть поранити або господарів будинку, або їх гостей. Особливо небезпечні подібні стіни в приміщеннях, де перебувають діти.
|
Варіантів обробки сьогодні існує величезна безліч. Деякі майстри використовують незвичайні матеріали, інші воліють неординарні способи їх застосування.
Для оздоблення стін сьогодні використовують шпалери з різних матеріалів, декоративну штукатурку, фарбу, керамічну плитку, всілякі стінові панелі. Плюси і мінуси є у кожного з них, тому вибір завжди індивідуальний і залежить від смаку дизайнера, замовника.
Сьогодні поговоримо про стінові панелі.
варіанти застосування
Стінові панелі умовно можна розділити на дві категорії як безпосередньо «станів» тобто для декорування несучих бетонних або перегородкових стін, так «облицювальні», здебільшого застосовуються в декоруванні барних стійок, дверей, меблів.
стінові
Застосовуються переважно для декорування стін не схильних вібрації, ударів і.т.д. Тобто тим діям, які можуть пошкодити структуру матеріалів. Виготовляються із загальноприйнятих будівельних матеріалів нульовий горючості. Як гіпс і бетон. Залежно від розміру і загального обсягу мають вагу в середньому для гіпсу 20 кг / м2, а бетонні близько 30 кг / м2. При загальній товщині 2.3 - 2.5 см.
облицювальні
Виготовляються найчастіше з МДФ або кальцит полімеру GkerForte мають різні розміри, для МДФ 2440х1200 мм лист, а полімерні 1000х500 мм. Володіють підвищеними характеристиками міцності. Завдяки яким можуть застосовуватися для облицювання, наприклад барних стійок, дверей, а так само меблів. При цьому варто відзначити, що кварцит-полімерні панелі, які за своїми характеристиками схожі з литним каменем мають невелику товщину від 15 до 20 мм. І значно дешевше аналогів виготовлених з МДФ. Де ціна починається від суми в 5000 рублів за м / 2, а кварцит полімерні при вазі 10-12 кг / м2 за ціною від 3000 рублів за метр квадратний.
різноманітність матеріалів
Стінові панелі сьогодні виготовляють з гіпсу, полімеру, дерева, бамбука, ДСП, ПВХ, плиткового ламінату. Новинка на ринку - емалеві панелі, які бувають італійського або вітчизняного виробництва. Різниці в якості звичайний користувач не помітить, але ціни будуть різними. Зрозуміло ціна стінових панелей вітчизняного виробника в разу нижче імпортних аналогів.
свіже рішення
Стінові панелі можуть імітувати дорогі тканини, декоративну штукатурку, структуру дерева, каменю, плитки, скла і багато чого іншого. Їх використання в інтер'єрі допоможе вам істотно заощадити гроші і зусилля.
Більшість стінових панелей негігроскопічні - вони не вбирають вологу і бруд, а тому за ними легко доглядати, вони досить гігієнічні. Завдяки цій властивості матеріал можна використовувати в приміщеннях самого різного призначення - від дитячої кімнати і вітальні до кухні та ванної кімнати.
Залежно від приміщення, в якому ви маєте намір використовувати обробку стіновими панелями, можна придбати матеріал з матовою або з глянцевою поверхнею. Матові панелі будуть адекватніше виглядати в житлових кімнатах, кабінетах і прихожих, оскільки поверхня не створить яскравих відблисків, дратівливих очі і створюють психологічний дискомфорт. У свою чергу глянсові панелі допоможуть вам зробити більш світлим і яскравим приміщення кухні та ванної кімнати.
монтаж
Стінові панелі реалізуються в плитах різного розміру. Їх виготовляють на замовлення, тому ви можете попросити виробника зробити для вас панелі саме того розміру і форми, яка оптимально впишеться в інтер'єр.
Плити можна кріпити безпосередньо до поверхні стін (бетон, цегла, гіпсокартон), а також до каркасних конструкцій з направляючими. До матеріалу замовляють спеціальні кріплення, що забезпечують зазор між панелями і стіною, що дає можливість монтажу додаткового освітлення. Декоративне підсвічування ефектно виділяє в інтер'єрі ніші, покращує атмосферу в занадто темних приміщеннях, що актуально для коридорів, прихожих та інших темних приміщень.
Поєднання і комбінування
Стінові панелі зручному комбінувати, створюючи неповторні поєднання. Скажімо, ви можете чергувати емальовані і скляні, дерев'яні панелі. Плити можуть бути з текстилю або шкіри, декорована під камінь.
Обов'язково слід подумати про те, як буде матеріал поєднуватися з навколишніми предметами інтер'єру. Так, важливим стає вибір віконних рам, дверей та меблів. Добре, коли вони поєднуються між собою за фактурою і кольором.
Ексклюзивний дизайн вашої квартири - у ваших руках!
До слова, для моделювання можна використовувати різні програми або ж вдаватися до послуг дизайнера. Багато великих Строймаг пропонують консультацію дизайнера безкоштовно - там вам зможуть візуалізувати майбутній вигляд вашого будинку з матеріалу, який є в наявності. Ви відразу ж на місці зможете замінити фактуру або колір, якщо вам не сподобається кінцевий результат. Дуже зручно! |
Більшість архітекторів сходяться в своєму устремлінні оголити все те, що приховано під шарами оздоблювальних матеріалів, а саме, бетон або шар старої штукатурки. Хоча в невеликих приміщеннях для житла місця для польоту фантазії не так вже й багато.
Від того, що будинки будуть нічим не прикриті стіни, затишніше він явно не стане. Прагнення прикрасити все те, що трапляється на шляху - це властивість абсолютно будь-якої людини, а вже тим більше, якщо гола стіна так і норовить потрапити в поле зору. Ну, до загального щастя, зараз є величезна кількість всіляких матеріалів, наприклад, безліч видів плитки, найширший спектр шпалер, різноманітні фарбувальні засоби, текстиль та багато іншого. Також на службу прагненню естетизувати все в радіусі власної видимості покликані різні технології, здатні візуально змінювати зовнішній вигляд матеріалів. При всьому такому розмаїтті складно навіть припустити, що можливо ще якесь нове рішення в декорі стін. І з цим пов'язана поява зовсім вже несподіваних способів, які використовує людина для облаштування. Саме їх і розглянемо більш докладно.
матеріали
гіпс
Гіпс відомий людству дуже давно. Адже цей унікальний матеріал, крім своєї природної, а значить екологічною складовою застосовується і до цього дня. Саме з нього виробляють найпопулярніші сьогодні настінні панелі з різними рельєфами. Які знаходять своє застосування в самих різних стилях дизайну інтер'єру та декору стін.
Відмінним рішенням настінних панелей з гіпсу можна вважати такі чудові властивості як в першу чергу говорилося вище, природність матеріалу. Так само, що дуже важливо, це пожаробезопастность матеріалу, і можливість кліматичного регулювання вологості. Гіпс як пористий матеріал є абсорбентом, який чудово вбирає вологу, в тому числі і з повітря. Тому можна помітити, що в приміщенні, де розташовуються настінні панелі при сильній вологості на вулиці, вдома цей рівень трохи вище середнього. І все завдяки саме поглинання матеріалу, який забирає зайву вологу при її підвищенні і віддає назад при нестачі. І найголовніший момент це ціна настінних панелей, яка в рази нижче багатьох інших матеріалів.
кухні
Використання настінних панелей для кухні, пов'язане з деякими труднощами, як вологість. Адже кухня це вологе і що немало важливо спекотне приміщення. Тому й до настінних панелей для кухні відводиться відповідна роль, і пред'являються вимоги жорсткіше, ніж для аналогів, що розташовуються в сухих приміщеннях. Перш за все, такі перераховані вище матеріали як гіпс, метал, дерево не підходять для даної обробки. А ось натуральний камінь або кварцит полімерні панелі ідеальні для декорування стін кухні. Кварцит полімерні панелі виробляються за запатентованою технологією компанії GkerStudio, і володіють як високою міцністю, а так само виключної вологостійкістю. А ціна настінних панелей з кварцит полімеру в рази нижче натурального каменю, МДФ та різних видів пластику.
Настінні панелі для кухні фото
|
Вічне прагнення людини до всього нового, так чи інакше, спонукає в нас прагнення до змін. Одним із прикладів такої зміни, є ремонт житла із застосуванням панелей для стін 3д. Здавалося б, не найскладніша справа: поклеїти шпалери, змінити або пофарбувати підлогу, або поміняти забарвлення стель. Але для тих, хто дійсно бажає отримати естетичне задоволення від своїх будинків і квартир, все, ж необхідним елементом ремонту залишається незмінним - це дизайн інтер'єру із застосуванням 3д стін.
Щороку погляди і мода на інтер'єр змінюються, але щоб ваш куточок виглядав завжди свіжо і сучасно, необхідно лише дотримуватися основних концепцій сучасного дизайну інтер'єру.
Втілюючи свої особисті ідеї, стосовно вашого житла, можна віддати перевагу функціональному стилю і мінімалізму. Те, що потрібно - це прості форми і прямі лінії, які несуть в собі безліч корисних функцій. Відмінно можуть підійти класичні, не подразнюють відтінки кольорів, таких, як - білого, чорного, блакитного, салатового. Багатьом подобається контраст панелей 3д для стін і стелі, намагаючись знайти при цьому цікаві та незвичайні колірні рішення. Головне, це не перестаратися з колірними експериментами, щоб у підсумку, не вийшло занадто строкато і яскраво.
Одним з головних елементів інтер'єру є меблі. Меблі повинні бути, як би, в центрі і підкреслювати основний стиль, а можливо навіть диктувати його. Цікавим вибором може стати футуристична меблі, з невеликою кількістю елементів. Але необхідно бути уважним, адже ваша меблі, в першу чергу, повинна бути максимально зручною, а не тільки красивою.
Зараз досить поширені комбіновані шпалери. Для цього потрібно вибрати кілька видів шпалер, які, на ваш смак, найбільш поєднуються один з одним, і які можна поклеїти на свій розсуд. Також, можливо розділення приміщення на умовні зони, де в кожної зони буде свій неповторний дизайн, проте який перегукується з дизайном сусідніх секцій. При виборі панелей для стін 3д варто керуватися матеріалом, з якого виготовляються останні. Найбільш популярні та екологічно чисті випускаються з природного мінерального гіпсу компанією 3d wall lviv
Варіанти рельєфу панелей для стін 3д
Особливим доповненням до різних інтер'єрних рішень є невеликі журнальні столики. Зараз у більшості торгових центрах і магазинах їх представлена величезна кількість. Ви зможете підібрати той, що підійде саме вам, і можливо стане акцентом для нового дизайну. Шафи з наявністю дзеркал, зможуть візуально розширити невеликі простору і додати їм певного шику.
Важливо пам'ятати, що коли ви створюєте стиль свого приміщення, ваші вподобання і смаки є його основою. Ваш будинок в першу чергу повинен бути затишним для вас і вашої родини і використання в них сучасних стін 3д із застосуванням панелей для стін. Поставте мету створити, можливо, не самий сучасний інтер'єр, а саме той інтер'єр, в якому вам захочеться прожити якомога довше. І лише потім придумайте, як зробити його сучасним і стильним. Бажаємо успіху у вашій творчості!
|
Гіпсові панелі для стін - нешкідливе, досить нейтральне покриття, яка рятує вас від небажаного шуму і м'яко доповнює інтер'єр. Сам по собі гіпс цінується в оформленні приміщення завдяки своїми акустичними властивостями, а завдяки пластичності цього матеріалу з нього виготовляються панелі, що мають декоративний рельєф - так звані 3D панелі.
Плюси панелей з гіпсу
- Панелі встановлюються аналогічно керамічній плитці, але впритул один до одного. Поверхня стіни повинна бути як можна більш гладкою, щоб рельєф не спотворити.
- нешкідливе, досить нейтральне покриття, яка рятує вас від небажаного шуму і м'яко доповнює інтер'єр. Сам по собі гіпс цінується в оформленні приміщення завдяки своїми акустичними властивостями, а завдяки пластичності цього матеріалу з нього виготовляються панелі, що мають декоративний рельєф - так звані 3D панелі.
Плюси панелей з гіпсу
- Панелі встановлюються аналогічно керамічній плитці, але впритул один до одного. Поверхня стіни повинна бути як можна більш гладкою, щоб рельєф не спотворити.
- Місця стиків між гіпсовими панелями практично непомітні і повністю маскуються за допомогою гіпсової шпаклівки та шліфування дрібної наждачкою.
- Якщо при монтажі панель була пошкоджена, її легко відреставрувати за допомогою тієї ж шпаклівки і дрібної наждачки.
- Гіпсові панелі також використовуються як основа під фарбування водоемульсійною фарбою. А після нанесення шару лаку покриття стає дуже зручним для миття, довговічним і практично не втрачають свій первозданний зовнішній вигляд.
- При бажанні панелі з гіпсу можна досить просто змонтувати своїми руками - якщо є невеликий досвід оздоблювальних робіт результат буде не гірше ніж у професійних монтажників.
- Гіпс не містить небезпечних для людини летких з'єднань і токсичних речовин.
- Панелі володіють непоганим рівнем звукоізоляції, а також повністю пожежобезпечні.
- До властивостей гіпсових панелей належить регулювання рівня вологи - матеріал вбирає її, коли є невеликий надлишок, і віддає, коли в приміщенні стає занадто сухо.
- На відміну від багатьох інших матеріалів, гіпс не притягає пил.
- Ціна гіпсових панелей для стін, які можливо купити як безпосередньо у виробника, так і в магазинах декоративних оздоблювальних матеріалів цілком прийнятна. Для більшості представників середнього класу, що бажає не тільки перетворити свій інтер'єр, але і додати в нього родзинку.
Є два типи панелей з гіпсу:
- Продаються наборами і при складанні утворюють цілісне закінчене зображення і панелі;
- Мають однаковий повторюваний рельєф і утворюють однорідне покриття на необхідної площі.
Якщо приміщення невелике, то й елементи декору має сенс вибирати невеликі, а на великих площах, навпаки, віддати перевагу великим сполучною елементам.
З усіх видів декоративних панелей гіпсові найбільш добре виглядають як на маленьких, так і на великих площах за рахунок того, що в непокрашенном стані вони виглядають нейтрально і не перетягують на себе увагу з інших предметів інтер'єру та декору.
Завдяки акустичними властивостями гіпсові панелі чудово підійдуть для оформлення домашнього кінотеатру, не спотворюючи звучання, і в той же час, захищаючи сусідів від зайвого шуму.
Гіпсові панелі самі по собі або в поєднанні з шпалерами підкреслять ваш інтер'єр, якого б стилю той не був, і створять по-справжньому комфортне і затишне приміщення.
|
Стінові панелі 3d - їх особливості та монтаж своїми руками
Сучасні 3d панелі, значною мірою завдяки універсальності і використанню при їх виготовленні багатого розмаїття кольорів, структур і всіляких ефектів, зайняли гідне місце в сфері ремонту приміщень. З їх допомогою можна надати будь-якого інтер'єру об'ємність і в короткі терміни повністю змінити стиль приміщення. Саме про таке диво сучасної промисловості піде мова в цій статті, у якій разом з сайтом stroisovety.org ми постараємося відповісти на питання, що таке стінові панелі 3d, як і з чого вони виготовляються, якими володіють перевагами і недоліками і, звичайно ж, як проводиться їх монтаж своїми руками.
Стінові панелі 3d: технологія виготовлення і використовувані матеріали
Сучасні 3d панелі йдуть своїм корінням в глибоку старовину. Свого часу їх розробили, спираючись на ідею древніх настінних барельєфів, вирубаних в натуральному камені. Загалом, це свого роду об'ємна мозаїка, виготовлена для зручності монтажу у вигляді швидкомонтованих панелей. Сучасні технології, на відміну від стародавніх, дозволяють виготовляти цей матеріал в необмежених варіантах - використовуючи всілякі матеріали і технології нанесення на них малюнків, виробники створюють воістину справжні шедеври.
Перш ніж потрапити в руки споживачів, 3d панелі для стін проходять досить складний процес виготовлення.
1. Розробка дизайн -проекту з побудовою комп'ютерної 3d моделі.
2. Виготовлення самих панелей з обраного матеріалу. На цьому етапі панелі формуються і на їх поверхню наноситься розроблена на комп'ютері об'ємна структура.
3. Декоративне оздоблення панелей, яка передбачає їх забарвлення, емалювання або шпонирование, якщо мова йде про дерево і нанесенні захисного покриття, яке дозволяє служити 3d панелям досить довгий час.
Незважаючи на гадану простоту, весь цикл виготовлення цього оздоблювального матеріалу є досить складним процесом і займає чимало часу, що позначається на його вартості.
З чого виготовляють об'ємні панелі? Підійдуть практично всі матеріали, з яких можна сформувати панель.
• По-перше, алюміній - це найбільш поширений матеріал, що використовується для того, щоб виготовити декоративні 3d панелі. Малюнок на цей матеріал наноситься способом перфорації, а згодом його покривають спеціальною полімерною плівкою. Алюмінієві об'ємні панелі не схильні до корозії, не горять і є антистатичними (практично не вимазуються). Такі 3d панелі можна сміливо використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
• По-друге, полімери, які більше відомі під назвою «ПВХ пластик». Сучасні 3d пластикові панелі володіють всіма перевагами алюмінієвих панелей, тільки на відміну від них, не є дуже міцними і легко можуть пошкодитися при необережному поводженні.
• По-третє, МДФ - одні з найдорожчих панелей, які виробляються способом гарячого пресування дрібної деревної стружки. Для виготовлення кожної нової серії панелей створюється спеціальна прес - форма, яка сама по собі коштує чималих грошей. Завдяки полімерним захисним плівкам еко 3d панелі служать досить довго і практично не схильні до пошкоджень. Але вони не витримують впливу вологості.
• По-четверте, ДВП - як і МДФ панелі, виготовляються методом гарячого пресування, тільки на відміну від них, застосовується не деревна стружка, а волокна. Цей матеріал не здатний протистояти вологості.
• По-п'яте, ДСП - як і всі деревосодержащіх матеріали, 3d панелі не переносять дії вологості. Виготовляються вони з великої стружки все тим же способом гарячого пресування.
• По-шосте, дерево - один з дорогих видів об'ємних панелей. Їх основний недолік полягає в м'якості самого дерева - як правило, такі панелі не передбачають лицьовій захисту від пошкоджень. Максимум, на що йдуть виробники, так це на легку захист, яка покликана убезпечити малюнок від стирання і вицвітання. Для продовження терміну служби дерев'яні панелі 3d рекомендується періодично натирати воском або спеціальними просоченнями.
• По-сьоме, гіпс - також є досить поширеним видом матеріалу, що використовується для виготовлення цієї декоративної обробки. Популярність визначена його властивостями - гіпсові 3d панелі можна використовувати в будь-яких приміщеннях, в тому числі і у вологих.
Об'ємні декоративні панелі: способи монтажу
Ще до початку монтажу (відразу після придбання панелей і доставки їх у приміщення) їм необхідно дати 48 годин на акліматизацію - протягом цього часу 3d панелі придбають необхідну вологість і температуру, що гарантує незмінність їх розмірів в процесі експлуатації.
Встановлюватися 3d панелі своїми руками (як, загалом - то, і весь подібний оздоблювальний матеріал) можуть двома способами: на каркас і за допомогою спеціального клею. Слід розуміти, що установка облицювання на попередньо набраний каркас краде деяку частину житлової площі. У той же час даний тип установки панелей дає можливість зробити додаткове утеплення і шумоізоляцію стін.
Як правило, при цьому способі установки панелей їх кріплення виконується прихованим способом (за допомогою спеціальних кляймер) - винятком є тільки гіпсові панелі 3d, кріплення яких проводиться саморізами прямо крізь панель. Отвори з саморізами згодом закладаються гіпсовим розчином.
Установка 3d панелей на клей виробляється небагато інакше - слід розуміти, що такий підхід до справи можна обрати лише в разі рівних стін. Знову ж, за винятком гіпсових панелей, їх можна приклеїти і на викривлені стіни. Тут вся справа у використовуваному клеї - як правило, для їх установки застосовують клей для гіпсокартону, що дозволяє виконати монтаж панелей на стіни, викривлення яких може досягати 70мм. Що стосується інших типів панелей, то для їх кріплення застосовується клей подібний «рідким цвяхах»
Ну і на закінчення хотілося б сказати кілька слів для любителів економити і все робити самостійно - навіть таке складне на перший погляд виріб можна виготовити своїми руками. Для цього потрібно обзавестися одним оригіналом і виготовити з його допомогою форму з силікону або поліуретану, якій і скористатися надалі для формовки самих панелей. Після висихання доведеться повозитися з їх фарбуванням. Найбільші труднощі при виготовленні гіпсових 3d панелей своїми руками виникають із захисним покриттям, оптимальний варіант такого захисту - це розтин лаком.
На цьому все, у статті викладено той мінімум, який необхідно знати про сучасні стінові панелі 3d. Що стосується особисто мене, то я б не ризикнув займатися їх самостійним виробництвам, оскільки кожен повинен робити те, що у нього найкраще виходить. |
|
|