Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [1]
Гіпсові 3Д панелі [58]
3д панелі купити 3д стінові панелі гіпсові панелі -3d гіпсові панелі 3d декоративні панелі -купити -Стіни-стінові декоративні панелі для стін декоративні панелі купити декоративні стінові панелі купити гіпсові 3D панелі в Києві. настінні панелі оздоблювальні панелі виробник дизайнерських 3D панелей в Україні стінові панелі купити стінові панелі ціна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Гіпсові 3Д панелі

Стінові панелі у вашому інтер'єрі: за і проти

Варіантів обробки сьогодні існує величезна безліч. Деякі майстри використовують незвичайні матеріали, інші воліють неординарні способи їх застосування.

Для оздоблення стін сьогодні використовують шпалери з різних матеріалів, декоративну штукатурку, фарбу, керамічну плитку, всілякі стінові панелі. Плюси і мінуси є у кожного з них, тому вибір завжди індивідуальний і залежить від смаку дизайнера, замовника.

Сьогодні поговоримо про стінові панелі.
варіанти застосування
Стінові панелі умовно можна розділити на дві категорії як безпосередньо «станів» тобто для декорування несучих бетонних або перегородкових стін, так «облицювальні», здебільшого застосовуються в декоруванні барних стійок, дверей, меблів.

стінові
Застосовуються переважно для декорування стін не схильних вібрації, ударів і.т.д. Тобто тим діям, які можуть пошкодити структуру матеріалів. Виготовляються із загальноприйнятих будівельних матеріалів нульовий горючості. Як гіпс і бетон. Залежно від розміру і загального обсягу мають вагу в середньому для гіпсу 20 кг / м2, а бетонні близько 30 кг / м2. При загальній товщині 2.3 - 2.5 см.

облицювальні
Виготовляються найчастіше з МДФ або кальцит полімеру GkerForte мають різні розміри, для МДФ 2440х1200 мм лист, а полімерні 1000х500 мм. Володіють підвищеними характеристиками міцності. Завдяки яким можуть застосовуватися для облицювання, наприклад барних стійок, дверей, а так само меблів. При цьому варто відзначити, що кварцит-полімерні панелі, які за своїми характеристиками схожі з литним каменем мають невелику товщину від 15 до 20 мм. І значно дешевше аналогів виготовлених з МДФ. Де ціна починається від суми в 5000 рублів за м / 2, а кварцит полімерні при вазі 10-12 кг / м2 за ціною від 3000 рублів за метр квадратний.

різноманітність матеріалів
Стінові панелі сьогодні виготовляють з гіпсу, полімеру, дерева, бамбука, ДСП, ПВХ, плиткового ламінату. Новинка на ринку - емалеві панелі, які бувають італійського або вітчизняного виробництва. Різниці в якості звичайний користувач не помітить, але ціни будуть різними. Зрозуміло ціна стінових панелей вітчизняного виробника в разу нижче імпортних аналогів.

свіже рішення
Стінові панелі можуть імітувати дорогі тканини, декоративну штукатурку, структуру дерева, каменю, плитки, скла і багато чого іншого. Їх використання в інтер'єрі допоможе вам істотно заощадити гроші і зусилля.
Більшість стінових панелей негігроскопічні - вони не вбирають вологу і бруд, а тому за ними легко доглядати, вони досить гігієнічні. Завдяки цій властивості матеріал можна використовувати в приміщеннях самого різного призначення - від дитячої кімнати і вітальні до кухні та ванної кімнати.

Залежно від приміщення, в якому ви маєте намір використовувати обробку стіновими панелями, можна придбати матеріал з матовою або з глянцевою поверхнею. Матові панелі будуть адекватніше виглядати в житлових кімнатах, кабінетах і прихожих, оскільки поверхня не створить яскравих відблисків, дратівливих очі і створюють психологічний дискомфорт. У свою чергу глянсові панелі допоможуть вам зробити більш світлим і яскравим приміщення кухні та ванної кімнати.

монтаж
Стінові панелі реалізуються в плитах різного розміру. Їх виготовляють на замовлення, тому ви можете попросити виробника зробити для вас панелі саме того розміру і форми, яка оптимально впишеться в інтер'єр.
Плити можна кріпити безпосередньо до поверхні стін (бетон, цегла, гіпсокартон), а також до каркасних конструкцій з направляючими. До матеріалу замовляють спеціальні кріплення, що забезпечують зазор між панелями і стіною, що дає можливість монтажу додаткового освітлення. Декоративне підсвічування ефектно виділяє в інтер'єрі ніші, покращує атмосферу в занадто темних приміщеннях, що актуально для коридорів, прихожих та інших темних приміщень.

Поєднання і комбінування
Стінові панелі зручному комбінувати, створюючи неповторні поєднання. Скажімо, ви можете чергувати емальовані і скляні, дерев'яні панелі. Плити можуть бути з текстилю або шкіри, декорована під камінь.
Обов'язково слід подумати про те, як буде матеріал поєднуватися з навколишніми предметами інтер'єру. Так, важливим стає вибір віконних рам, дверей та меблів. Добре, коли вони поєднуються між собою за фактурою і кольором.

Ексклюзивний дизайн вашої квартири - у ваших руках!
До слова, для моделювання можна використовувати різні програми або ж вдаватися до послуг дизайнера. Багато великих Строймаг пропонують консультацію дизайнера безкоштовно - там вам зможуть візуалізувати майбутній вигляд вашого будинку з матеріалу, який є в наявності. Ви відразу ж на місці зможете замінити фактуру або колір, якщо вам не сподобається кінцевий результат. Дуже зручно!



Джерело: http://time-3d-wall.at.ua/
Категорія: Гіпсові 3Д панелі | Додав: AS (28.01.2015) | Автор: Олег W
Переглядів: 858 | Теги: Стінові панелі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
  TIME 3D WALL   Головна   Реєстрація   Вхід  
Вхід на сайт

Пошук


Copyright MyCorp © 2024 Безкоштовний хостинг uCoz