Категорії розділу |
|
Мої статті
[1]
|
Гіпсові 3Д панелі
[58]
3д панелі купити 3д стінові панелі гіпсові панелі -3d гіпсові панелі 3d декоративні панелі -купити -Стіни-стінові декоративні панелі для стін декоративні панелі купити декоративні стінові панелі купити гіпсові 3D панелі в Києві. настінні панелі оздоблювальні панелі виробник дизайнерських 3D панелей в Україні стінові панелі купити стінові панелі ціна
|
|
Статистика |
|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
У категорії матеріалів: 58 Показано матеріалів: 31-40 |
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Переглядам
Сьогодні існує безліч способів оформлення стін в інтер'єрі.
Стіни можна обклеїти шпалерами, пофарбувати, обштукатурити, відкрити цегляну кладку, обшити дерев'яними панелями, ну і так далі. Все залежатиме тільки від стилю і вашого бюджету.
Дизайн стін в інтер'єрі неймовірно важливий. Стін в будинку більше, ніж стель і підлоги. Стіни - це загальна палітра, фон, настрій кімнати. Стіни - це стиль і атмосфера. Дизайн стін залежить і від того, яке призначення у того чи іншого приміщення. На кухні дизайн стін буде одним, в санвузлах - інший. Різними будуть і стіни в спальні, вітальні, холі. Відкрита цегляна кладка стіни нині на піку моди. Таке оформлення буде доречно не тільки у вітальні, коридорі або в кухонній зоні, але і в спальні (до речі, дуже затишно!). Одне з найбільш традиційних оформлень стін - це шпалери. Вони також можуть бути найрізноманітнішими, як за кольором, малюнку, так і за фактурою, матеріалу, тобто можуть бути паперовими, тканинними, шкіряними і інш. Стіни можна пофарбувати. При цьому, колір стін навіть в одній кімнаті не обов'язково повинен бути однаковим.Однаковість нині не в моді. Отже, сміливо комбінуйте цегла, штукатурку, шпалери навіть у невеликому просторі. |
Для отделки стен есть много материалов – обои, плитка, дерево, ткань, краска и даже зеркала. А способов применить их – еще больше. Самые интересные комментируют в нашем досье дизайнеры Георгий и Надежда Ананьевы.
О комментаторах: Учились вместе в Строгановском училище, по окончании которого превратили свой творческий союз в семейный. В своих проектах для отделки стен чаще всего выбирают обои, предпочитая флизелиновым и виниловым бумажные. |
Оригінальне оформлення стін є запорукою виразного і цікавого інтер'єру! І з ці не посперечаєшся, адже від оздоблення стін залежить багато чого. Яскраві сонячні або темні і насичені відтінки здатні або надати приміщенню легкості і простору, або наповнити його таємничістю. У цій статті мова піде про те, які напрямки в оформленні стін актуальні в 2015 році.
Цього року як ніколи в моді натуральність. Шкіра, камінь, цегла і дерево - найактуальніші варіанти обробки. Вітаються не тільки натуральні матеріали, а й їх імітація. Наприклад, шпалери, текстуровані під цегляну кладку або облицювання галькою стануть відмінним бюджетним варіантом для тих, хто не має в своєму розпорядженні великою сумою грошей.
Модними в цьому році будуть вінтажні мотиви і квіткові візерунки, які додадуть приміщенню величності або романтичності. Але давайте про все по порядку.
|
Стінові 3D панелі - оптимальне рішення в тих випадках, коли головне завдання - мінімум витрат і зусиль. Вони просто монтуються, а вибір кольорів та фактур незвичайно величезний, як з натурального, так і зі штучного сировини. Сьогодні стінові панелі завоювали чималу популярність і успіх серед споживачів, незважаючи на те, що з'явилися вони на нашому ринку відносно недавно.
ЯКІ ІСНУЮТЬ ВИДИ стінових панелей
Рейкові складальні панелі
рейкові панелі
Це дощечки завдовжки 2400 - 3700 і шириною 125 - 300 мм, товщина яких від 8 до 12 мм. Найбільш затребувані у випадках обшивки приміщень з маленькою площею. Для їх монтажу потрібно обрешетка з дерева або металу. З'єднуються панелі за рахунок наявності паза і шпильки (або ж є тільки пази і вкладки, які з'єднують дві панелі, в такому випадку утворюється зазор). Фіксується панель до обрешітки за допомогою скоб або самореза (в паз). Для виготовлення рейкових складальних панелей використовується ДСП, ДВП, ПВХ і МДФ.
Плиткові складальні панелі
Плиткові складальні панелі
за формою квадратні, розмір яких зазвичай від 30 х 30 до 98 х 98 см, до речі, дуже зручні для того, щоб викладати різні малюнки, комбінуючи всілякі відтінки, а також текстуру. Кріплення панелей до стіни зазвичай здійснюється за допомогою клею або кляммеров, а з'єднуються вони між собою тільки з використанням пазів і вставок в них. Матеріалом для виготовлення плиткових складальних панелей служить також ДСП, ДВП, ПВХ і МДФ.
Листові стінові панелі
Листові стінові панелі
значно полегшують роботу по обробці стін в силу великих розмірів - від 1, 22 до 2,44 м, що мають товщину від 3 до 6 мм. Поверхнею таких панелей є багатошарова структура з імітацією каменю, дерева або кахлю. Монтаж проводиться за допомогою клею, а шви ховаються за допомогою молдингів. Для виготовлення листових стінових панелей використовується ДВП, просочений смолами.
Крім існуючих трьох основних декоративних видів стінових панелей, є ще й конструктивні для зведення внутрішніх стін і різних перегородок. До них відносяться як панелі з бетону, так і сендвіч-панелі для модульних будинків, які являють собою готові стіни з утеплювачем, а також волого-і пароізоляцією всередині. Застосовуються сендвіч-панелі в основному для дач і заміських будинків.
Матеріал, з якого зроблена СТІНОВІ ПАНЕЛІ
Панелі з натурального дерева
Найчастіше виготовлені з деревини дуба, кедра, клена або вільхи. Ідеально підходять для жилах приміщень, в першу чергу, в силу своєї екологічності. Якщо ж встановлювати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю (ванна кімната або кухня), в цьому випадку слід вибирати панелі з восковим покриттям, відштовхуючим воду, а також бруд.
ДСП-панелі (деревно-стружкова плита)
Процес виготовлення заснований на методі гарячого пресування стружок і тирси, схожі з деревиною, але менш міцні, тому схильні до перепадів температури і рівню вологості, у зв'язку з чим підходять тільки для обробки сухих приміщень.
ДВП-панелі (деревно-волокнисті плити)
Також виготовлені шляхом гарячого пресування, але із застосуванням деревних та інших рослинних волокон, є менш схильними вологи, екологічні, однак, не рекомендуються для приміщень, в яких є пряме попадання води.
Панелі з МДФ
Панелі з МДФ
Це новий матеріал, в основі якого МДФ-плити, створені методом сухого пресування (пресується мелкодисперсная деревна стружка) при високій температурі і тиску. В процесі нагрівання з деревини виділяється лігнін, який служить сполучною елементом. Матеріал витримує достатні навантаження (підвішені шафки і полиці), а також стійкий до підвищеної вологості, володіє тепло- і звукоізоляцією, гігієнічний, готується, іншими словами, є досить якісним. Більше того, є навіть вогнетривкі МДФ.
скляні панелі
Призначені для створення фотографічних малюнків, що вимагають довговічну основу, у зв'язку з цим мають ряд недоліків. Але при дбайливої експлуатації можуть прослужити досить довгий термін, тим більше, що виробники зацікавлені застосовувати сучасні технології, що позитивно позначається на міцності і захисту скляної поверхні.
Гіпсовінілові панелі
Матеріал, в який сьогодні переріс всім відомий гіпсокартон, що застосовується для створення стін, перегородок і навіть стель. Новий матеріал являє собою той же гіпсокартон з тією лише різницею, що замість картону покритий вінілом, чим вигідно відрізняється від свого попередника. Панелі наділені готової робочою поверхнею з певним малюнком, а також вони досить міцні і надійні.
3D панелі
3D панелі
Нове дизайнерське рішення, що сприяє створенню свого індивідуального стилю, виготовляються з фешнпанелі і бамбука - матеріалу, що представляє новий декоративний асортимент скульптурних текстурованих панелей, пофарбованих у різні тони за допомогою акрилових фарб (глянсовою або матовою обробки). Панелі здатні створити приголомшливий ефект і перетворити інтер'єр приміщення в видовищне простір.
Панелі з ПВХ
|
3D панелі: скажи «ні» нудним стінам!
Функції 3D панелей
Декоративні 3D панелі не тільки надають стінам дивовижний естетичний, об'ємний вигляд, але і завдяки різноманітності рельєфних малюнків дозволяють втілити в інтер'єрі як класичний, так і самий неймовірний екзотичний стиль. Цей універсальний оздоблювальний матеріал використовується для багатьох видів поверхонь і здатний додати вишуканість і індивідуальність будь-якому приміщенню. Декоративні стінні 3Д панелі допоможуть створити інтер'єр, про який раніше можна було тільки мріяти.
Види тривимірних панелей
Дизайнерські 3D фешн-панелі виготовлені із сучасних полімерних матеріалів з застосуванням натуральних наповнювачів. Вони органічно впишуться в інтер'єри з футуристичними, сучасними або традиційними стилями. Композиція з фешн-панелей стане центром тяжіння уваги в просторі вашого приміщення. Додаткова підсвітка підкреслить багатоликість дизайну інтер'єру в будь-який час доби. Попередня підготовка поверхні не займе багато часу, а система кріплення «click to wall» не забере багато часу.
3D еко-панелі містять в собі тільки натуральні, екологічно чисті матеріали: волокно бамбука і целюлозу. Завдяки об'ємному візерунку з різних фігур, вони виглядають дуже вишукано і оригінально. Панелі виробляються в білому кольорі і клеяться на рідкі цвяхи. Еко-панелі можна колерувати в будь-який відповідний колір.
Стінові 3D гіпс-панелі. Гіпс - ідеальний, екологічно чистий матеріал, не підтримує горіння, що дозволяє використовувати панелі як в приватних інтер'єрах, так і в приміщеннях з підвищеними вимогами щодо пожежної безпеки.
премущества
Поки в дизайні приміщень стінові панелі 3D зустрічаються досить рідко, хоча плюсів у них дуже багато:
Легка полімерна основа дає можливість закріплювати панель не тільки на капітальній стіні, але і на перегородках з гіпсокартону і навіть на меблі.
Міцність. Висока якість матеріалів і покриттів, використання сучасних технологій і жорсткий контроль на кожному етапі виробництва забезпечують отримання міцних, довговічних виробів. Завдяки їх використанню не доведеться замислюватися про новий ремонт в найближчу п'ятирічку.
Новизна ідеї. Дозволяє виконати дизайн інтер'єру модно, стильно і оригінально. Ці оздоблювальні матеріали поєднуються і з іншими видами покриттів, а різноманіття малюнків дозволяє створити дуже гармонійні комбінації.
Багатство кольорів і малюнків дає можливість підібрати оптимальний варіант оформлення для будь-якого приміщення. Стінові панелі можуть бути пофарбовані акриловими фарбами - матовими або глянцевими - в різні відтінки на ваш смак.
Екологічність. Зазвичай господинь хвилює не тільки гарний дизайн приміщень, але й санітарно-гігієнічні характеристики оздоблювальних матеріалів. Що стосується панелей 3D, то основа і покриття цього обробного матеріалу повністю відповідає вітчизняним і європейським стандартам. Тривимірні стінові панелі не виділяють токсичних речовин, тому небезпеки для алергіків не уявляють.Гіпсові 3Д панелі ЛЬВІВ TAIM 3D WALL |
Стінові панелі останнім часом стали одним з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів. Їх використовують не тільки для дизайну житлових приміщень, а й в адміністративних будівлях і приміщеннях культурного і розважального характеру. Однак панель панелі ворожнечу, і було б непогано внести ясність у те, що краще підходить безпосередньо для стін вашого будинку, офісу або іншого приміщення.
Крім простих стінових панелей, що не несуть ніяких функцій, крім декоративної, існують ще панелі акустичні, які виконують досить важливу задачу - коректують звуки в приміщенні. Цей тип панелей не можна назвати звукоїзолірующим. Але їх перфорована структура відсікає всі найбільш ріжучі людський слух частоти і додає звукам приємне звучання.
Вибір того чи іншого типу панелі залежить від того, для чого призначене обробляти приміщення.
Акустичні панелі максимально підходять для домашніх кінотеатрів, а також для кімнат, в яких встановлена звукозаписна апаратура. Крім того, вони опиняться на своєму місці в конференц-залах, кімнатах для нарад, кабінетах та інших приміщеннях, де багато і часто розмовляють досить голосно. А ще цей тип панелі буде вдалим рішенням для дитячої кімнати.
Акустичні стінові панелі Bonita можуть бути використані як самостійний оздоблювальний матеріал, так і в поєднанні з іншими видами обробки: пластиком, натуральним деревом, металом. Багатий вибір відтінків натурального дерева прикрасить будь-який інтер'єр.
У всіх інших випадках при обробці підійдуть і звичайні стінові панелі.
Рельєфні стінові панелі Fusion і гладкі Clasico - це чудові ідеї для інтер'єрів. Незвичайні рельєфні панелі, з глибоким об'ємним малюнком і незвичайною фактурою допоможуть реалізувати будь-яку ідею. Вони добре виглядають в класичних інтер'єрах, відтіняючи багатство дорогих меблів і розкіш стриманої класики. Вони незамінні для ремонту в стилі хай-тек і дозволяють створити футуристичне простір в самій звичайній кімнаті. Вони виграшно підкреслять стиль кафе, салону краси і вашого робочого кабінету, збільшуючи глибину простору і зберігаючи простір для фантазії.
Панелі для декорування стін дозволяють кардинально змінити зовнішній вигляд приміщення без істотних тимчасових витрат. І акустичні, і декоративні стінові панелі Bonita виготовлені з МДФ. Панелі з МДФ, на відміну від гіпсокартонних, більш стійкі до вологості, більш довговічні, легше і простіше монтуються, дають менше відходів при установці і дозволяють дизайнерам проявити більше фантазії.
Для того, щоб визначити якість стіновий панелі з МДФ при покупці, варто звернути увагу на кілька факторів. В першу чергу, огляньте не покриті декоративним шаром торці панелей. Якщо матеріал, з якого вони виготовлені щільний, не розшаровується і не має явних опуклостей, то панель якісна. Краю панелі повинні бути рівними, без сколів і тріщин, не мати ділянок без декоративного покриття. А саме покриття мати однаковий тон по всій площі панелі і правильний малюнок або структуру.
Так само варто звернути увагу на технологію, за якою виготовлялися МДФ стінові панелі. Деякі технології передбачають використання бокситний смол, які при достатньому нагріванні починають виділяти я довітие для людини випаровування.
Всі панелі Bonita виготовляються на заводі з найсучаснішим обладнанням і є екологічно чистими. |
М'які 3d панелі в нашому інтер'єрі
Бажання кожного з нас жити в несхожою на інші квартирі цілком зрозуміло. Мало того, що радянські часи залишили нам непорушний досі стандартний тісний метраж (улюблені хрущовки), так ще й розташування кімнат, квартир на сходовій клітці та під'їздів в будинках виконано за шаблоном. Тому кожен прагне показати свою індивідуальність, хоча б в оформленні інтер'єру власної «двушки», а кому пощастило, трикімнатної квартири, пр.
Один зі способів зробити сімейне гніздо затишним і ексклюзивним - виконати оформлення стінних і стельових поверхонь в незвичайній манері. Тут хто на що здатний, хоча останнім часом все частіше іспользуютмягкую обробку для стін.
м'які панелі
Причому, таке оформлення для кожної кімнати вибирається окремо. Враховується призначення приміщення, його освітленість, розташування по відношенню до інших кімнат і сусіднім шумним квартирам, присутність в будинку пазуристих і зубастих «братів менших», розстановка меблів і стан поверхні стін, інше.
Важливо: вимоги до стінових поверхнях і матеріалами для їх обробки, викладені в СНиП 3.04.01-87 «Ізоляційні й оздоблювальні покриття».
Сильні і слабкі сторони м'яких панелей
Як будь-яке декорування, м'яка обробка для стенімеет явні переваги і деякі недоліки:
це досконале нове рішення облаштування квартири, несхоже на інші варіанти оформлення інтер'єру;
різноманітність текстур, відтінків, малюнків, розмірів;
можливість підбору будь-якого стильового напрямку;
ефективна додаткова тепло- і звукоізоляція, особливо актуальна для дитячої кімнати та спальні;
екологічність покриття;
велика кількість варіантів зміни декору і дизайну стін, створення незвичайних комбінацій;
можливість роботи з новими матеріалами, як на великому стінному просторі, так і виконання зонування внутрішнього простору на окремо обраному ділянці;
хороша адгезія з будь-якою поверхнею стіни без попередньої її підготовки, здатність маскувати колишню облицювання;
нескладний і легкий монтаж, доступний одній людині;
простий догляд;
досить високий ціновий діапазон, особливо, при виготовленні ексклюзивної облицювання на замовлення;
тканинна і замшева основа потребує постійного догляду, від цього залежить зовнішній вигляд обробки і її довговічність;
можливість вибору матеріалу: тканина (штучна або натуральна), шкіра в природному якості та її замінник, шовк і замша, войлочное покриття, складне композиційне поєднання різних волокон.
Різновиди м'якої обробки стін
Тканини, шкіра натуральна й штучна, замша - ось основні матеріали такої обробки. Тканинне оформлення вважається найбільш практикуються. Задрапіровані поверхні стін, що підкреслюють зміни в просторі, є невід'ємною складовою стилю артдеко. Промені світла, заломлюючись в складках, виділяючи фактурний малюнок, граючи на контрастах, можуть перетворити звичну кімнату до невпізнанності. Світло, як би, тоне в м'якості полотна. Не створюються відблиски, один і той же колір стін в різний час доби може набувати різні відтінки. Натуральні полотна, використовувані для м'яких оздоблення стін, дозволяють підтримувати мікроклімат приміщення в оптимальних умовах: кімната «дихає».
|
Стінові панелі: детальний огляд та рекомендації по монтажу.
Панель на стіні - що це призабутий привіт з недавнього минулого або як і раніше ефективна і презентабельна обробка стінових поверхонь. Однозначно відповіддю буде другий варіант. Тим більше що сучасний ринок будівельно-оздоблювальних матеріалів в цьому плані надає величезну свободу вибору. Причому оптимальне рішення може для себе знайти і людина, що виробляє бюджетний косметичний ремонт хрущовки, і власник фешенебельного житла, що займається практичною реалізацією ексклюзивного дизайн проекту. Крім усього іншого, стінові панелі - це мінімум витрат і зусиль. Споживачеві пропонується продукція такої специфіки, як зі штучного, так і з натуральної сировини. Колірна палітра - необмежена. Правда, панелі стінові в такому вигляді, якому вони представлені зараз, з'явилися порівняно недавно.
Стінові панелі в інтер'єрі
Які купити стінові панелі: аналіз ринкової пропозиції
складальні рейкові
Представлені у вигляді дощечок з такими параметрами:
довжина - 2400-2700 мм;
ширина - 125-300 мм;
товщина - 8-12 мм.
Є практично безальтернативним варіантом при облицюванні стін в малогабаритних квартирах. Монтаж припускає влаштування обрешітки металевою або дерев'яною. З'єднання елементів один з одним відбувається за принципом паз-шип. У деяких випадках рейкові складальні панелі забезпечені тільки пазами і вкладками, за допомогою яких з'єднуються дві панелі, що призводить до утворення зазорів. До решетування панель фіксується з використанням саморізів (в паз) або скоб. Матеріалом для виготовлення рейкових складальних панелей є:
ПВХ;
ДВП;
МДФ;
ДСП.
складальні плиткові
Характеризуються квадратною формою, найчастіше в торговій мережі представлені в розмірах:
30 х 30 мм;
98 х 98 мм.
Є відмінним матеріалом для створення різноманітних малюнків, де передбачається комбінація безлічі відтінків і текстур. До поверхні стіни такі панелі кріпляться на клей і за допомогою кляммера. Між собою з'єднуються пазами і вставками між ними. Виробляються з:
ПВХ;
ДВП;
МДФ;
ДСП.
стінові листові
Являють собою великі елементи, що значно полегшує процес монтажу. Листи можуть мати розміри 1,22-2,44 мм при товщині 3-6 мм. Ці стінові панелі для оздоблення приміщень з великою експлуатаційним навантаженням підходять як не можна краще. Мають багатошарову поверхневу структуру, яка в залежності від потреб може являти собою імітацію дерева, каменю або кахлю. Такі стінові панелі для ванної вже довели свою практичність і презентабельність. Для монтажу використовується клей, а шви маскуються за допомогою молдинга. Матеріал для виготовлення:
просочений смолами ДВП.
Увага! Зазначені декоративні панелі є матеріалом для облицювання стін, тобто це панелі стінові внутрішні. Крім них існує категорія конструктивних стінових панелей, призначених для зведення внутрішніх конструкцій і різноманітних перегородок. Йдеться і про бетонних панелях, і про сендвіч-панелях. Як відомо сендвіч панелі стінові задіюються в модульному будівництві.
Матеріали для стінових панелей
натуральна деревина
дерев'яні панелі
Зазвичай використовується:
дуб;
вільха;
кедр;
клен.
Беззастережно підходить для житла, в першу чергу з причини своєї екологічності. Якщо передбачається монтаж у приміщеннях, де завжди підвищена вологість, то застосовується матеріал із зовнішнім восковим покриттям, що володіє вологовідштовхуючим ефектом. Більше того, такі стінові панелі для кухні або санвузла відштовхують навіть бруд.
Деревно-стружкова плита (ДСП)
ДСП панелі
При виготовленні цього облицювального матеріалу застосовується технологія гарячого пресування деревної тирси і стружки. Вони певною мірою є аналогом дерев'яних панелей, проте характеризуються меншим запасом міцності, оскільки «бояться» зайвої вологи і температурних коливань. Вони однозначно підходять для приміщень з сухим мікрокліматом.
|
Декоративні 3D панелі для стін створюються з МДФ або декоративного пластику, який дає більше свободи у створенні тривимірних об'єктів. Готові 3D панелі складаються з окремих частин, які монтуються за принципом пазла. Коли тривимірна панель остаточно зібрана, гра світла і тіні на об'ємних зображеннях створює химерний 3Dеффект.
Наші можливості дозволяють виробляти оптимальні за ціною 3D панелі для стін будь дивовижне форми і дизайну. Дане нововведення дає можливість створити оригінальний дизайн для будь-якого інтер'єру. Незвичайні рішення допоможуть утворити унікальне оформлення інтер'єру, що вражає уяву.
Варто відзначити, що гіпсові 3D панелі для стін не тільки красиві, але практичні і довговічні - сучасні технології дозволяють виробляти тривимірні панно, стійкі до механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, миючих засобів. Необхідно акцентувати вашу увагу на тому, що 3D панелі дуже зручні у догляді, до того ж, мають високі тепло- і звукоізоляційні якості.
Одним з найважливіших переваг 3D панелей є простота і висока швидкість монтажу, можливість відмови від традиційних видів обробки: штукатурки, шпалер, нанесення яких займають набагато більше часу. Установка 3D панелей дозволяє провести ремонт та декорування приміщення за дуже короткий часовий проміжок.
Не пропустіть шанс купити 3D панелі для стін і прикрасити свій будинок оригінальним, інноваційним декором, який додасть інтер'єру абсолютно нового звучання. Телефонуйте прямо зараз, а ми приготуємо вам приємний подарунок у вигляді знижки.
|
|
|