Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [1]
Гіпсові 3Д панелі [58]
3д панелі купити 3д стінові панелі гіпсові панелі -3d гіпсові панелі 3d декоративні панелі -купити -Стіни-стінові декоративні панелі для стін декоративні панелі купити декоративні стінові панелі купити гіпсові 3D панелі в Києві. настінні панелі оздоблювальні панелі виробник дизайнерських 3D панелей в Україні стінові панелі купити стінові панелі ціна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Гіпсові 3Д панелі

М'які 3d панелі в нашому інтер'єрі

М'які 3d панелі в нашому інтер'єрі

Мягкие панели

Бажання кожного з нас жити в несхожою на інші квартирі цілком зрозуміло. Мало того, що радянські часи залишили нам непорушний досі стандартний тісний метраж (улюблені хрущовки), так ще й розташування кімнат, квартир на сходовій клітці та під'їздів в будинках виконано за шаблоном. Тому кожен прагне показати свою індивідуальність, хоча б в оформленні інтер'єру власної «двушки», а кому пощастило, трикімнатної квартири, пр.

Один зі способів зробити сімейне гніздо затишним і ексклюзивним - виконати оформлення стінних і стельових поверхонь в незвичайній манері. Тут хто на що здатний, хоча останнім часом все частіше іспользуютмягкую обробку для стін.

Мягкие панели

м'які панелі

Причому, таке оформлення для кожної кімнати вибирається окремо. Враховується призначення приміщення, його освітленість, розташування по відношенню до інших кімнат і сусіднім шумним квартирам, присутність в будинку пазуристих і зубастих «братів менших», розстановка меблів і стан поверхні стін, інше.

Важливо: вимоги до стінових поверхнях і матеріалами для їх обробки, викладені в СНиП 3.04.01-87 «Ізоляційні й оздоблювальні покриття».

Сильні і слабкі сторони м'яких панелей

Як будь-яке декорування, м'яка обробка для стенімеет явні переваги і деякі недоліки:

це досконале нове рішення облаштування квартири, несхоже на інші варіанти оформлення інтер'єру;
різноманітність текстур, відтінків, малюнків, розмірів;
можливість підбору будь-якого стильового напрямку;
ефективна додаткова тепло- і звукоізоляція, особливо актуальна для дитячої кімнати та спальні;
екологічність покриття;
велика кількість варіантів зміни декору і дизайну стін, створення незвичайних комбінацій;
можливість роботи з новими матеріалами, як на великому стінному просторі, так і виконання зонування внутрішнього простору на окремо обраному ділянці;
хороша адгезія з будь-якою поверхнею стіни без попередньої її підготовки, здатність маскувати колишню облицювання;
нескладний і легкий монтаж, доступний одній людині;
простий догляд;
досить високий ціновий діапазон, особливо, при виготовленні ексклюзивної облицювання на замовлення;
тканинна і замшева основа потребує постійного догляду, від цього залежить зовнішній вигляд обробки і її довговічність;
можливість вибору матеріалу: тканина (штучна або натуральна), шкіра в природному якості та її замінник, шовк і замша, войлочное покриття, складне композиційне поєднання різних волокон.
Різновиди м'якої обробки стін

Тканини, шкіра натуральна й штучна, замша - ось основні матеріали такої обробки. Тканинне оформлення вважається найбільш практикуються. Задрапіровані поверхні стін, що підкреслюють зміни в просторі, є невід'ємною складовою стилю артдеко. Промені світла, заломлюючись в складках, виділяючи фактурний малюнок, граючи на контрастах, можуть перетворити звичну кімнату до невпізнанності. Світло, як би, тоне в м'якості полотна. Не створюються відблиски, один і той же колір стін в різний час доби може набувати різні відтінки. Натуральні полотна, використовувані для м'яких оздоблення стін, дозволяють підтримувати мікроклімат приміщення в оптимальних умовах: кімната «дихає».

Мягкие панели

м'які панелі

Жаккардовая обробка вважається самою практичною. Вона не створює статичної розряду, до неї приємно доторкнутися, тому тканину характеризується хорошою тепло- і звукоізоляцією. Рулонний матеріал шириною 2,8, 2,9 і 3,1 м використовують цілком, не розрізаючи його на смуги. Для кімнати обробка практикується одношовних. Просвіти під віконні та дверні прорізи вирізаються після її повної натяжки. Використання тканинних смуг з одного рулону (зазвичай, в ньому міститься 50 м тканини) дозволяє виключити різнотону між стінами і різними половинками однієї поверхні.

Важливо: м'яку обробку стенодношовним полотном потрібно починати з прямого кута кімнати; якщо візуально спостерігається його кривизна, слід вирівняти місце стиковки перпендикулярно розташованих стін під 90 °, інакше кінці полотнища зійдуться один з іншим.

Двошарова тканинна облицювання припускає з виворітного боку спінену звуко- і теплоізоляційну підкладку товщиною від 2,0 до 3,5 мм. Таку оббивку з декількох полотнищ або фрагментом з одним швом можна виконати самостійно. Знадобиться близько 30 м тканинної обробки, змотаною в рулон: саме стільки її необхідно на стандартну кімнату. Можна полотно наклеїти, для цього необхідно:

Провести потрібні виміри: висоту всіх стін від плінтусів до підвіконня, стелі; точне вимірювання відстані від верху дверної коробки до лінії стелі; ширину оздоблювального полотна між його крайками. Згідно з отриманими даними, розрахувати кількість тканини, необхідний для оббивки кімнати.
Якщо коробки розеток і вимикачів не зафіксовано наглухо в стіні, то їх потрібно зняти, вимкнувши попередньо автомат на електролічильнику.
Призначені для м'якої обробки стенполотна тканини, нарізані за розміром, зметують, потім шви строчать рівною рядком без затягувань. У місцях, де будуть розташовуватися незнімні розетки, вимикачі, вирізаються строго по вимірах отвори, відповідні геометричним параметрам електричних приладів, а якщо накладні елементи попередньо демонтовані, то в місцях їх розташування на тканині ставлять мітки.
Перед початком робіт полотнище попередньо змочується водою, сушиться і прасувати при тій температурі, яка рекомендується для даного виду тканини. Це робиться для того, щоб усадку шматка на стіні світи до мінімуму.
Стін (не тканину!) Обробити спеціальним клеєм, наносячи його по всьому периметру суцільною смугою шириною 0,15-0,20 м. Особливу увагу слід приділити місцям розташування дверних коробок, віконних прорізів, вимикачів і розеток: там обробляються стіни особливо ретельно.
Полотно притиснути до стіни. Не кваплячись, поступово його розгладжувати руками, розбивши на невеликі ділянки, добре натягнути до повної гладкості поверхні.
Наклеєне оформлення зміцнюють по плінтусу і карнизу дерев'яними планками, щоб уникнути його усадки при висиханні.
Встановлюється раніше знята електрична фурнітура.

Мягкие панели
м'які панелі

Інший спосіб передбачає фіксувати декорують полотно на стіні цвяхами. Попередня підготовка аналогічна попередньому виду обробки. далі:

Спочатку тканину прибивається в кутах толевими метизними виробами по верхньому зрізу, при цьому не слід забувати регулювати натяг полотна.
На середині стіновий поверхні фіксується цвяхами з декоративними капелюшками. Дотримання вертикальності розташування оббивного матеріалу постійно перевіряється схилом: його прикладають у швів між полотнами.
По самому низу край матерії кріпиться плінтусом, необхідно зафіксувати оббивку з боків, а по верху - дерев'яною рейкою. Після завершення роботи цей кріпильний аксесуар ховають під карниз.
При такому варіанті можна приховати огріхи на стінах, канавки від штробления для проводів, а головне, вибрати будь-яку вподобану тканину, не боячись зіпсувати загальну картину декору.

Крім цих простих, доступних способів м'якої обробки для стін, існують ще каркасний метод; декорування за допомогою каретної стяжки, на гнучкий профіль з ПВХ; використовуючи «липучки», кліпси. Весь відеоматеріал по цих технікам можна подивитися на сайті. Якщо оздоблення тканиною цілком доступна в самостійному виконанні, то дорога шкіра як матеріал вимагає спеціальних знань, нюансів обробки та розкрою, формування в плиткові фрагменти, якими володіють фахівцям.

Панельний варіант оббивки стін

Він може бути у вигляді невеликих (0,1 х 0,1м) правильних і неправильних за формою чотирикутників або фрагментів довільної конфігурації. Великі площі стін краще облицювати одного тону матерією (оксамитом, замшею), оформленої каретної стяжкою (Капітонов). Слід заздалегідь підготувати спеціальні ґудзики, які формуватимуть малюнок у вигляді ромбів, квадратів; рельєф; фіксувати тканину на підставі. У цьому стилі можна виготовити і невеликі панелі. Вони легко демонтуються у разі пошкодження із загальної облицювання і змінюються ідентичними, але вже новими.

Мягкие панели

м'які панелі

Різновидом панельної обробки служать плиткові елементи без прикраси стяжкою. Складаються з фанерною або оргалітовие основи (плитки) і декоративного верхнього покриття. Між цими двома шарами укладається наповнювач (поролон або синтепон). Фактурна, об'ємна облицювання досягається за допомогою поролону в якості наповнювача. Синтепон ж надає плитці більш тонкий, витончений вид. Різноманітність стінового штучного оздоблювального матеріалу вражає. Але він не такий вже і дешевий, особливо, якщо верхній шар з шкіри або велюру.

Увага: всі матеріали повинні мати сертифікати відповідності. У плані пожежної безпеки відповідати вимогам СНиП 21-01-97 * «Пожежна безпека будівель та споруд».

Домашня майстерня для виготовлення м'яких панелей

Для м'якої обробки стін можна цілком змайструвати панелі власноруч. Достатньо мати під рукою:

фанерний лист товщиною 3-5мм;
матеріал для верхнього покриття;
обрану підкладку;
гудзики, підібрані за розміром, формою і кольором; міцний шнур або тонкий дріт;
пилку, клей, олівець, лінійку будівельну, дриль;
степлер і скоби; гачок, ножиці.
Далі по порядку:

зручно розклавши на підлозі або столі лист фанери, вирізати з нього фрагмент необхідного розміру;
використовуючи олівець і лінійку, рівномірно нанести на вирізану плитку місця кріплення гудзиків;
по мітках просвердлити невеликі отвори для гудзиків, а якщо стіна великого розміру, то і прорізи під дюбеля для фіксації панелі до неї;
ножем відрізається потрібний розмір синтепону або поролону як підкладку;
відрізаний наповнювач у вигляді однакових фрагментів наклеюється на фанерну заготовку;
підготовлений матеріал (тканина, шкіра, велюр, пр.) кроїться з запасом 5-6 см; такий припуск перекриває товщину підкладки, листа фанери і формує загин смужки тканини на виворітну сторону панелі.
в петлевидних тримач обтягнутою матеріалом гудзики протягується шнур, потім вона прикладається до місця кріплення. Шнур витягується гачком з виворітного боку фанерною заготовки, натягується до тих пір, поки ґудзик не «потоне» в потовщеному шарі обробки.
на зворотному боці панелі дріт або шнур фіксується в декількох місцях скобами.
Зміцнивши, таким чином, всю декоративну фурнітуру, слід підвернути краю тканини на виворіт фанерною заготовки і скріпити їх там степлером.

fid5
fid5

Поетапне виконання робіт з облицювання стін за допомогою приклеювання

Провести м'яку обробку для стін можна по-різному. Відеоролик дозволить порівняти техніку робіт. Якщо взяти найбільш простий монтаж, методом наклеювання, то черговість робіт буде наступна:

Озброїтися скотчем, рівнем, пилкою по дереву, ґрунтовкою, малярським пензлем, клеєм ПВА і пістолетом для нього, губкою, олівцем і довгою лінійкою - необхідне «арсеналом» для наклейки м'якої облицювання.
За заздалегідь обраному варіанту укладання попередньо докласти плиткові фрагменти до стіни. Початок робіт з обклеювання переважніше починати зверху, від стелі.
Готується стіна: добре грунтується.
Використовую лінійку, нанести на висохлу поверхню місця розташування панелей.
З виворітного боку плиток обережно, намагаючись не потрапити на «обличчя», пензлем наноситься клей, охоплюючи їх максимально по периметру і не дуже наближаючись по краях. Це дозволить уникнути витікання клейової маси з-під фанерного фрагмента при щільному натисканні на нього. Надлишки клею відразу ж забираються злегка вологою губкою.
Фіксуються панелі по виконаної розмітці, добре придавлюються до стіни. З боків зайва заготівля «оголюється», матеріал загортають, а фанера відпилюється. Місце розпилу ізолюється скотчем. Тканина із зворотного боку фіксується скобами.

Мягкие панели
м'які панелі

Може, для когось м'яка оббивка стін здасться складною, але, безсумнівно, одне. Вона надає широке поле для творчості, дозволяє в оформленні стін квартири відобразити індивідуальність її господаря, знайти йому себе в новому амплуа і спонукати до подальших робіт з облаштування власного житла.

Категорія: Гіпсові 3Д панелі | Додав: AS (03.02.2015)
Переглядів: 1357 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
  TIME 3D WALL   Головна   Реєстрація   Вхід  
Вхід на сайт

Пошук


Copyright MyCorp © 2024 Безкоштовний хостинг uCoz