Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [1]
Гіпсові 3Д панелі [58]
3д панелі купити 3д стінові панелі гіпсові панелі -3d гіпсові панелі 3d декоративні панелі -купити -Стіни-стінові декоративні панелі для стін декоративні панелі купити декоративні стінові панелі купити гіпсові 3D панелі в Києві. настінні панелі оздоблювальні панелі виробник дизайнерських 3D панелей в Україні стінові панелі купити стінові панелі ціна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Гіпсові 3Д панелі

ЯКІ ІСНУЮТЬ ВИДИ стінових панелей

Стінові 3D панелі - оптимальне рішення в тих випадках, коли головне завдання - мінімум витрат і зусиль. Вони просто монтуються, а вибір кольорів та фактур незвичайно величезний, як з натурального, так і зі штучного сировини. Сьогодні стінові панелі завоювали чималу популярність і успіх серед споживачів, незважаючи на те, що з'явилися вони на нашому ринку відносно недавно.

ЯКІ ІСНУЮТЬ ВИДИ стінових панелей

Рейкові складальні панелі
рейкові панелі

Реечные панели
Це дощечки завдовжки 2400 - 3700 і шириною 125 - 300 мм, товщина яких від 8 до 12 мм. Найбільш затребувані у випадках обшивки приміщень з маленькою площею. Для їх монтажу потрібно обрешетка з дерева або металу. З'єднуються панелі за рахунок наявності паза і шпильки (або ж є тільки пази і вкладки, які з'єднують дві панелі, в такому випадку утворюється зазор). Фіксується панель до обрешітки за допомогою скоб або самореза (в паз). Для виготовлення рейкових складальних панелей використовується ДСП, ДВП, ПВХ і МДФ.

Плиткові складальні панелі

Плиточные наборные панели
Плиткові складальні панелі
за формою квадратні, розмір яких зазвичай від 30 х 30 до 98 х 98 см, до речі, дуже зручні для того, щоб викладати різні малюнки, комбінуючи всілякі відтінки, а також текстуру. Кріплення панелей до стіни зазвичай здійснюється за допомогою клею або кляммеров, а з'єднуються вони між собою тільки з використанням пазів і вставок в них. Матеріалом для виготовлення плиткових складальних панелей служить також ДСП, ДВП, ПВХ і МДФ.

Листові стінові панелі

Листовые стеновые панели
Листові стінові панелі
значно полегшують роботу по обробці стін в силу великих розмірів - від 1, 22 до 2,44 м, що мають товщину від 3 до 6 мм. Поверхнею таких панелей є багатошарова структура з імітацією каменю, дерева або кахлю. Монтаж проводиться за допомогою клею, а шви ховаються за допомогою молдингів. Для виготовлення листових стінових панелей використовується ДВП, просочений смолами.

Крім існуючих трьох основних декоративних видів стінових панелей, є ще й конструктивні для зведення внутрішніх стін і різних перегородок. До них відносяться як панелі з бетону, так і сендвіч-панелі для модульних будинків, які являють собою готові стіни з утеплювачем, а також волого-і пароізоляцією всередині. Застосовуються сендвіч-панелі в основному для дач і заміських будинків.

Матеріал, з якого зроблена СТІНОВІ ПАНЕЛІ
Панелі з натурального дерева

Найчастіше виготовлені з деревини дуба, кедра, клена або вільхи. Ідеально підходять для жилах приміщень, в першу чергу, в силу своєї екологічності. Якщо ж встановлювати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю (ванна кімната або кухня), в цьому випадку слід вибирати панелі з восковим покриттям, відштовхуючим воду, а також бруд.

ДСП-панелі (деревно-стружкова плита)

Процес виготовлення заснований на методі гарячого пресування стружок і тирси, схожі з деревиною, але менш міцні, тому схильні до перепадів температури і рівню вологості, у зв'язку з чим підходять тільки для обробки сухих приміщень.

ДВП-панелі (деревно-волокнисті плити)

Також виготовлені шляхом гарячого пресування, але із застосуванням деревних та інших рослинних волокон, є менш схильними вологи, екологічні, однак, не рекомендуються для приміщень, в яких є пряме попадання води.

Панелі з МДФ

Панели из МДФ
Панелі з МДФ
Це новий матеріал, в основі якого МДФ-плити, створені методом сухого пресування (пресується мелкодисперсная деревна стружка) при високій температурі і тиску. В процесі нагрівання з деревини виділяється лігнін, який служить сполучною елементом. Матеріал витримує достатні навантаження (підвішені шафки і полиці), а також стійкий до підвищеної вологості, володіє тепло- і звукоізоляцією, гігієнічний, готується, іншими словами, є досить якісним. Більше того, є навіть вогнетривкі МДФ.

скляні панелі

Призначені для створення фотографічних малюнків, що вимагають довговічну основу, у зв'язку з цим мають ряд недоліків. Але при дбайливої експлуатації можуть прослужити досить довгий термін, тим більше, що виробники зацікавлені застосовувати сучасні технології, що позитивно позначається на міцності і захисту скляної поверхні.

Гіпсовінілові панелі

Матеріал, в який сьогодні переріс всім відомий гіпсокартон, що застосовується для створення стін, перегородок і навіть стель. Новий матеріал являє собою той же гіпсокартон з тією лише різницею, що замість картону покритий вінілом, чим вигідно відрізняється від свого попередника. Панелі наділені готової робочою поверхнею з певним малюнком, а також вони досить міцні і надійні.

3D панелі

3D панели
3D панелі
Нове дизайнерське рішення, що сприяє створенню свого індивідуального стилю, виготовляються з фешнпанелі і бамбука - матеріалу, що представляє новий декоративний асортимент скульптурних текстурованих панелей, пофарбованих у різні тони за допомогою акрилових фарб (глянсовою або матовою обробки). Панелі здатні створити приголомшливий ефект і перетворити інтер'єр приміщення в видовищне простір.

Панелі з ПВХ

Панели из ПВХ
Панелі з ПВХ
Пластикові стінові панелі також представляють недавній матеріал, виготовлений з твердого полівінілхлориду з мінімальною кількістю пом'якшувача. Панелі можна сміливо використовувати практично для будь-яких приміщень, навіть в душових, тому вони мають ряд вагомих переваг: водостійкі, вогнестійкі, гігієнічні, з тривалим терміном служби. Пластикові панелі є найбільш популярним різновидом серед своїх «однокласників». Це пов'язано з низкою переваг. Розберемося детальніше.

Властивості пластикових панелей
Екологічність. Варто відзначити, що полівінілхлорид використовується для виробництва харчових упаковок, труб, медичного обладнання. За правилами СЕС, оздоблювальні ПВХ панелі рекомендуються для шкіл, спортивних і медичних установ.
Вогнестійкість. Виявляється, що температура займання панелей +370 градусів, у той час як панелі з ДВП і ДСП спалахують при +250 градусів. Але це ще не все: як показують експерименти, ПВХ панелі при горінні виділяють в 2 рази менше диму, ніж панелі з ДСП і ДВП. А при випробуванні на токсичність виявилося, що продукти горіння ДСП і ДВП у півтора рази токсичних свого «однокласника». Також не варто забувати, що оздоблювальні панелі відносяться до категорії самозатухающих матеріалів.
Вологостійкість. Стінові панелі, завдяки рівній поверхні, абсолютно не затримують вологу, а відсутність пор сприяє тому, що мікроби і цвіль не зможуть ужитися на поверхні стіни. Саме тому матеріал часто використовують у ванній і на кухні.
Простота монтажу. Ні для кого не секрет, що установка панелей не складає великих труднощів, з цим може впоратися навіть не дуже досвідчений майстер. Матеріал не вимагає ніяких підготовчих робіт і вирівнювання поверхні. Більше того пошкоджена частина конструкції легко замінюється.
Декоративні здібності. Пластикові панелі мають широкий вибір кольору і форм. Існують варіанти з нанесеним малюнком на поверхню за допомогою термоплівки. Матеріал здатний прикрасити будь-яку поверхню завдяки чому вважається найбільш популярним варіантом обробки.
Розмір пластикових панелей
По товщині панелі можна розділити на два підтипи - це 5 мм і 8,9,10 мм. На другий підтип (розмір 8-10 мм) йдуть молдинги однакового розміру.

Вагонка. Довжина панелі становить 3 м, ширина - 10 см і більш рідкісна 12,5 см (має подвійний профіль). Найбільш популярні «європейка» з широким замком і інший варіант менш популярний з вузьким замком - «полька». Виробляється в основному білого кольору, рідше зустрічаються в кольоровому виконанні.
Панель. Найбільш популярна довжина пластикових панелей 260, 270 і 300 см; ширина може становити 15 - 50 см, але найпоширеніший розмір 25 см. Панель може бути пофарбована, покрита лаком або з нанесенням термопленки. Практично непомітний шов в зібраному вигляді - головна відмінність панелі від вагонки.
Лист. ПВХ листи ще можуть називати ПВХ-плитами. Ширина листа може становити 80-203 см, довжина - від 150 до 405 см. Найбільш популярні листи зі спіненого ПВХ, при цьому верхній шар панелі може бути ударостійким і гладким.
Переваги застосування стінових панелей
Використовуючи стінові панелі як оздоблювальний матеріал, можна уникнути таких підготовчих моментів, як вирівнювання стін, а також видалення старої штукатурки, шпалер і фарби, тобто попередньої обробки стін. Крім того, для установки стінових панелей не потрібні спеціальні інструменти або обладнання, як не потрібно і спеціальна кваліфікація майстра. Все, що для цього потрібно - це степлер, цвяхи, бруски з дерева і власне самі панелі. Крім усього іншого, стінові панелі забезпечать у приміщенні відмінну звуко- і теплоізоляцію і маскування комп'ютерних, телефонних та інших електричних кабелів. Не потребують вони і особливого догляду, все, що потрібно - це протерти їх раз на місяць будь-яким миючим засобом або просто вологою серветкою. А при необхідності пошкоджені елементи легко замінюються. Але зазвичай стінові панелі мають довгий термін служби, вони міцні, гігієнічні і стійкі до механічних впливів - все це позбавить від необхідності щорічних косметичних ремонтів.

Гіпсові 3Д панелі ЛЬВІВ   TAIM 3D WALL

третій вимір в интерьерном дизайні декоративні 3d панелі з гіпсу
для житлових інтерєрів, ресторанів, кафе, готелів, офісів, салонів краси та інших обєктів
Декоративні 3D панелі для стін

Пропонуємо декоративні стінові панелі 3D для внутрішньої обробки приміщень з різними фактурами, формами та зображеннями.

Гіпсові 3Д панелі - це одна з останніх розробок в декорі інтер'єру. За допомогою їх Ви можете легко і швидко змінити зовнішній вигляд приміщення. Ненав'язливі малюнки на поверхні панелі дозволять створити в інтер'єрі Вашого будинку відчуття гармонії й упорядкованості. Гіпсові 3Д панелі ідеально підійдуть при оформленні дизайну як житлових приміщень, так і комерційних.

Категорія: Гіпсові 3Д панелі | Додав: AS (07.02.2015)
Переглядів: 2372 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
  TIME 3D WALL   Головна   Реєстрація   Вхід  
Вхід на сайт

Пошук


Copyright MyCorp © 2024 Безкоштовний хостинг uCoz