Поява вінілових наклейок дозволяє змінювати простір навколо в короткі терміни. У наші дні це найбільш поширений, економічний і, мабуть, креативний спосіб оформлення. Зараз вінілові наклейки широко використовуються для оформлення зовнішнього вигляду автомобіля, їх наклеюють на стіни в квартирах і офісах, вони часто присутні в декорі урочистостей та свят, а також є невід'ємним атрибутом бізнесу.
Основною перевагою вінілових наклейок є те, що їх досить легко кріпити на стіну, а після того, як вони стають вам не потрібні їх можна легко видалити з будь-якої поверхні. При цьому не залишається жодних слідів і плям. У поєднанні з привабливою вартістю це робить вінілові наклейки дуже затребуваним товаром.
Вінілові наклейки можна наносити на будь-які поверхні: шпалери, дерево, скло, пластик, дзеркало, керамічну плитку, фарбу, штукатурку, гіпсокартон і т.д. Інтер'єрні стікери можуть прикрасити не тільки стіни. Сучасні дизайнери активно використовують їх у декоруванні стель, вікон, дзеркал, меблів і навіть побутової техніки. Існує тільки одна умова: поверхня повинна бути рівною, чистою і сухою.
Склад:
Вінілова плівка.
Основа наклейок являє собою полімерний матеріал, що отримав широке застосування в дизайні, рекламі, будівництві і т. Д. Для виробництва вінілової плівки використовуються дві технології: метод каландрирования і метод лиття.
Клейова основа.
В якості основи для вінілових наклейок використовується вододисперсійний акриловий клей, який виробляється на водній основі. Завдяки його властивостям, що не дає щільного зчеплення з поверхнею, стікери легко і просто видаляються, не залишаючи слідів.
Колірні пігменти.
З усієї кольорової палітри, самими «довгограючі» пігментами для вінілових наклейок є білий і чорний. Такі стікери зберігають свій первісний колір в будь-яких умовах. Чого не можна сказати про жовті, червоних, синіх і зелених пігментах, які, на жаль, не відрізняються стійкістю і через кілька років можуть вицвісти і втратити привабливість.
Підкладка.
Остання складова готового стікера - паперова підкладка, покликана захищати клейову основу. Для її виготовлення використовується папір з додаванням силікону, який не вступає у взаємодію з акриловим клеєм.
Як закріпити наклейку?
Для прикріплення вінілових шпалер вам знадобляться шпатель, суха ганчірка, ножиці, малярський скотч і велика лінійка або рулетка. Якщо стікер великий, то попросіть допомоги у друзів або рідних. Поверхня для наклейки повинна бути рівною, сухою і чистою. Перед наклейкою стікера розгладьте зображення за допомогою шпателя для кращого зчеплення клеющих основ. Прикладіть стікер до обраної поверхні і закріпіть його за допомогою малярного скотча у верхній його частині і посередині. Ця процедура спростить процес приклеювання. Відклейте паперову підкладку від нижньої половини стікера до середини і обріжте.
Якщо наклейка великих розмірів, то цю операцію краще робити вдвох. Приклейте нижню поверхню стікера, розгладжуючи зображення від середини до країв за допомогою шпателя. Будьте особливо уважні до дрібних елементів малюнка.Слідкуйте, щоб не було бульбашок і складок. Відклейте малярський скотч і верхню половину паперової підкладки від наклейкі.Пріклейте верхню поверхню стікера, розгладжуючи зображення від середини до країв за допомогою шпателя. Будьте особливо уважні до дрібних елементів малюнка. Слідкуйте, щоб не було бульбашок і складок.Отклейте верхню кромку монтажної плівки, а потім, не поспішаючи, видаліть її всю. Якщо якийсь з елементів стікера відклеюється разом з монтажною плівкою, приліпите цю ділянку назад і гарненько пропрасуйте шпателем.
Як зняти наклейку?
Великі наклейки рекомендується спочатку трохи прогріти феном, оскільки розм'якшений клей легше відстає від поверхні. Потім потрібно акуратно відклеїти весь стікер. Гладкі поверхні, такі як скло, пластик і метал, варто протерти будь-яким спиртовим розчинником перед нанесенням стікера.
|