Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [1]
Гіпсові 3Д панелі [58]
3д панелі купити 3д стінові панелі гіпсові панелі -3d гіпсові панелі 3d декоративні панелі -купити -Стіни-стінові декоративні панелі для стін декоративні панелі купити декоративні стінові панелі купити гіпсові 3D панелі в Києві. настінні панелі оздоблювальні панелі виробник дизайнерських 3D панелей в Україні стінові панелі купити стінові панелі ціна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Гіпсові 3Д панелі

М'які стінові 3д панелі. Характеристики та поради з монтажу та догляду

М'які стінові панелі. Характеристики та поради з монтажу та догляду
Що таке м'які стінові панелі і які бувають їх різновиди? У чому їх переваги і чому їх називають 3D панелями? Скільки коштує обробка приміщення м'якими панелями? Опис нового оздоблювального матеріалу ви знайдете в нашій статті. Також ми розповімо про технології їх виробництва і зовнішньому вигляді.
Новий матеріал для обробки - м'які стінові панелі, знаходить все більше прихильників серед майстрів з ремонту, меблярів і дизайнерів.

Кожен сучасний матеріал, що виходить з цеху, повинен відповідати вимогам норм експлуатації. Другий аспект - споживчі якості товару - адекватна ціна, можливість зберігання, транспортування та виробництва. Розглянемо, як впораються з цими завданнями м'які стінові панелі та звернемо увагу на їх недоліки.

Будова і склад

М'які стінові панелі (далі - панелі) ще називають 3D панелями через їх об'ємної структури. У розрізі вони виглядають так:

Перший шар - підкладка. Основа 5-8 мм з листа ПВХ, досить міцна і володіє адгезією до будь клеям.
Другий шар - заповнення. Застиглий пінополіуретан, модернізований аналог звичної нам монтажної піни.
Третій шар - матеріал обробки. Ми розглядаємо панелі для внутрішніх робіт, тому обробний шар декоративний, з цікавим зовнішнім виглядом.
Якість стінових панелей

ПВХ основа - матеріал, який роблять на великих підприємствах, виробники панелей його просто закуповують. Це стандартний продукт, такий як арматура або фанера.

Об'ємні панелі виробляють за простою і добре освоєної технології, помилитися в якій досить складно. Навіть в кустарних цехах використовують високотехнологічні машини для подачі сировини - рідкого пеноноліуретана (ППР). Само сировину виробляють лише європейські фірми з високим рівнем контролю якості. Тому ППР в панелі, виробленої в маленькому приватному цеху вашого міста, не поступиться за якістю оригіналам, які втричі дорожче.
Декоративне покриття звичайно наносять, використовуючи так звану еко-шкіру - вініловий матеріал з термоусадковими властивостями. Його укладають на панель і «запікають». В іншому випадку лицьову частину панелі фарбують акриловими складами, створюючи шар до 1 мм.

Зовнішній вигляд м'яких панелей

Масове виробництво форм і устаткування для виробів з ППУ забезпечують широкий асортимент готових виробів. Поважаюча себе фірма рідко запропонує менше 150 видів 3D панелей, при цьому будь-який з них можна зробити на замовлення, підібравши потрібний відтінок, розмір елемента, пропорції і декоративні елементи.

Найбільш далекоглядні виробники купують не самі форми, а обладнання для виробництва форм. Такий підхід дає необмежені можливості у створенні інтер'єрів. Замовник може отримати 3D елементи з логотипом фірми або фамільним гербом.
Найпоширеніший варіант - імітація шикарною м'якої оббивки старовинного антикварного інтер'єру, де стіни поєднувалися з меблями і деколи були оброблені одним матеріалом - шкіра, тканина, рідкісне дерево. У сучасному світі переводити цінні ресурси флори і фауни вважається вже не зовсім пристойним, і навіть не престижним. Але краса антикварної обробки незаперечна, тому відтворення 100% копії зовнішнього вигляду, який навряд чи хтось буде чіпати руками, актуально і затребуване. Позолочена різьба по дереву, лакована шкіра, складки товстого оксамиту, шовкова оббивка - все це можна зробити з м'яких стінових панелей.

Зрозуміло, об'ємні елементи можна використовувати в будь-якому з відомих напрямків. Форми панелей, плитки та елементів обмежуються тільки фантазією.

комбіновані властивості

Пінополіуретан спочатку прославився своїми тепло- і звукоізоляційні властивості. Потім люди звернули увагу на його здатність до адгезії - намертво в'їдатися в будь-який сухий пористий матеріал. І, нарешті, жорсткість і легкість зробили його лідером в застосуванні у вигляді сировини і готових елементів.
Оскільки панелі на 80% складаються з ППУ, їм передалися його позитивні якості:

Додаткова теплоізоляція приміщення.
Здатність не тільки поглинати шуми з суміжних приміщень, але й гасити звук всередині. Це чудова властивість, яким не володіють приховані під гіпсокартоном шумоізолятором. ГКЛ відображає звук назад у кімнату.
Негорючий і нетоксичний матеріал. Ця властивість не залежить від виробника - безпечним є саме сировину.
Панелі не доставляють проблем при зберіганні або транспортуванні через своєї малої ваги. Також вони не бояться вологи і тривалого перегріву. ППУ не гниє і не розкладається. До достоїнств можна з упевненістю віднести легкість і точність обробки і монтажу.

Особливості монтажу та догляду

Як було сказано вище, адгезія основи ПВХ дозволяє використовувати практично будь-який вид клею. Перевага в даному випадку віддається латексні або універсальному (монтажному) клею.

Для роботи з монтажу знадобиться мінімум інструменту, який найчастіше є в домашній (квартирної) коморі: висувною ніж, сталева лінійка, рівень, рулетка, наждачний папір, пензель, кнопки. З матеріалів знадобиться тільки клей, грунтовка, шпаклівка / герметик і фарби.

Порядок роботи:

Витримати 5 діб панелі в тій кімнаті, де їх потрібно буде монтувати.
Підготувати поверхню для монтажу.
Увага! Якщо стіна з ГКЛ, не потрібно її шпатлевать або гарантувати проникаючими складами.

Розмаїття стіну. По можливості встановіть жорсткі маяки, щоб безпомилково витримати вертикаль або горизонталь.
Нанести валиком тонкий шар клею на стіну.
Нанести валиком тонкий шар клею на контактні поверхні панелі.
Змонтувати панель до стіни, прикладаючи зусилля по всій площині. Для накочення стиків використовуйте гумовий валик.
Якщо панель не має забарвлення або малюнка, нанесіть грунтовку на лицьову площину.
Заповніть шви безусадочной шпаклівкою або акриловим герметиком для швів.
Зачистити шви від залишків шпаклівки.
Забарвити пензлем, валиком або фарборозпилювачем стіну з панелями.
Якщо панель повністю оброблена, пропустіть п. 6 і п. 9.
У побуті м'які панелі вкрай невибагливі - їх обслуговування зводиться до видалення пилу. Термін служби покриття - від 30 років, при цьому вони не вицвітають і не вигоряють. Єдине, чого вони дійсно бояться - контакту з твердими предметами. Випадковий удар рогом меблів може зіпсувати панель. Для відновлення будуть потрібні послуги фахівця.
Ціна на м'які стінові панелі

З розвитком промисловості матеріали стали виробляти по більш простим технологіям, до того ж можливість придбати необхідне обладнання тепер є у кожного. Тому новий не означає дорогий, а скоріше навпаки.
Вартість основи в основному незначна в порівнянні з ціною оздоблювального шару. ППУ плитки обклеюють не тільки штучною, але й натуральною шкірою, створюючи цікаві панно. Виробництво цих виробів за кордоном і транспортування нерентабельні на тлі доступності обладнання цеху по місцю. Такі виробництва працюють на замовлення, і ціна панелей у них починається від 15 у. е. / м2. Ціни на інші частини і обсяг розраховуються в кожному окремому випадку.

Можливість створення об'ємних елементів дає необмежений потенціал дизайну. При цьому матеріали стають все легше і простіше, дешевше і різноманітніше. Набирають популярність 3D панелі - прекрасне тому підтвердження і відмінний спосіб відтворити старовинний інтер'єр без використання рідкісних і цінний матеріалів.



Джерело: http://the-3dwall.at.ua/
Категорія: Гіпсові 3Д панелі | Додав: AS (16.02.2015) W
Переглядів: 969 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
  TIME 3D WALL   Головна   Реєстрація   Вхід  
Вхід на сайт

Пошук


Copyright MyCorp © 2024 Безкоштовний хостинг uCoz